Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Vtipky, co mě fakt dostaly na kolena

11. července 2006 v 19:36 | Elisa |  Úsměv, prosím
Jaký je rozdíl mezi normálním a nenormálním šaškem?
Normální šašek nemá přeci poslaneckou imunitu!
Jdou dva policajti po lese, když tu najednou jednoho z nich uštkne zmije. Ten druhý nelení, vytáhne příručku a začne v ní studovat, co má jako dělat. Po chvíli vstane, vytáhne pistoli, vystřelí, pak se vykálí a těma hovnama potře uštknutí. Ten první na něj tak vyjeveně kouká a ptá se, jestli si je jistej tím co dělá, že to vypadá fakt divně. A ten druhej mu na to řekne: "Neboj, to je přesně podle příručky. Tam stojí: 'Po uštknutí zmijí vypal ránu a potři to sérem.'"
Potkají se dva známí, kecají a najednou jeden z nich povídá: "Sem ti včera byl se známejma na bezva pařbě. No a protože sme dost chlastali, nechal sem auto raděj tam, že si ho ráno vyzvednu, a domů sem jel vlakem. Jenže ráno sem už ze zvyku šel do garáže. A víš, co sem zjistil, když sem otevřel tu garáž?" - "To auto tam stálo, že?" - "Ne. Ten VLAK!"
"Byl jsi na demonstraci?" - "Ano." - "Tak si nastup do antonu!" - "Byl jsi na demonstraci?" - "Ano." - "Tak si nastup do antonu!" -"Byl jsi na demonstraci?" - "Ne." - "Tak tam upaluj a pak si nastup do antonu!"
Potkají se dva policajti a jeden cumlá čokoládu. Druhý se ptá: "Kde si sehnal tu čokoládu?" - "Tam v tom obchodě za rohem." - "Je tam hodně lidí?" - "Ani ne, tak na půl zásobníku."
Ráno přijde policajt do práce celý rozesmutnělý a na rukávu má dvě černé pásky. Druhý policajt se ho ptá, co se mu stalo. "Ale, včera mi zemřel otec." - "A proč máš ty pásky dvě?" - "Protože jsem volal bráchovi, a tomu umřel taky!"
Ptá se lyžař: "Je pravda, že sjezd z toho kopce je hrozně nebezpečný?" - "To je kec, všichni se zabijí až dole!"
Víš z čeho vznikl člověk?
Ze švestky!!!
Ze švestky je slivovice... ... ze slivovice je opice... ... a z opice je člověk!!!
Jaký je rozdíl mezi Japonskem a Českem?
Japonsko je země úsměvů, Česko je země pro smích.
Za jakých okolností skočí Francouz, Angličan a Čech do bazénu:
Francouz, když mu řeknou, že dámě uplavaly plavky, Angličan, když mu řeknou, že dámě uplavala kabelka a Čech, když mu řeknou, že je to zadarmo.
Jedna sedmnáctka otěhotněla a lékař jí odmítl provést interrupci. "Podívej, zůstaneš tady a až děcko porodíš, podstrčím ho jiné ženě a řeknu jí, že měla dvojčata." Když ten den přišel, zrovna v nemocnici nebyla žádná jiná rodička. Jediným dalším pacientem byl kněz. Doktor se rozhodl nebojácně dodržet slovo. Když se kněz probral z narkózy, doktor mu říká: "Nevím, jakým zázrakem je to možné, ale porodil jste syna. To on byl příčinou vašich bolestí břicha." Kněz byl dojat zázračnou událostí a radostně přislíbil syna vychovat. O mnoho let později, když ležel na smrtelném loži, si dal syna zavolat a vysvětlil mu jeho zázračné zrození: "Tak vidíš, synu. Já nejsem tvůj otec, ale tvoje matka." Syn se zmateně zeptá: "A kdo je můj otec?" Kněz se potutelně usměje: "Biskup Michal!"
Lékař předepíše pacientovi projímadlo a pro kontrolu mu volá domů: "Tak kolikrát jste byl?" - "Jen dvakrát!" - "???" - "Od sedmi do dvanácti a od jedné odpoledne do sedmi večer!"
Přiběhne chlap do přeplněné lékárny a křičí:
"Prosím, pusťte mně, doma mi leží ženská!"
Lidi ho pustí k okénku a chlap říká:
"Čtyři kondomy, prosím."
Kdy byla vynalezena záporná čísla?
Když se začalo měřit IQ i u blondýnek!
"Nazdar, jak se máš?" - "Akorát jdu z pohřbu své tchýně." - "A proč jsi tak poškrábaný?" - "Bránila se!"
"Tak co jsi vybral ženě na Vánoce?" - "Vkladní knížku!"
"Pepo, platíš daně?" - "Pochopitelně, platím. Nejen Daně, ale i Lence a Ivaně!"
Víte, jak se startuje ženský maraton??? .. tři ... dva ... jedna ... kšááá
"Představte si, poprvé se nás sešel na štědrovečerní večeři sudý počet lidí!" - "Jak to, vždyť jste byli tři!" - "Jo, ale potom přijelo 17 hasičů!"
Pan učitel se ptá Pepíčka Kalianků: "Bydlíš u Čertovy stěny, tak nám řekni, kde se tam vzaly ty kameny." - "Nevím!" - "Přinesl je tam ledovec. A kam zmizel ten ledovec?" - "Šel pro nové kameny ??"
Proč je panu Kaliankovi při plnění manželských povinností mezi prvním a druhým číslem horko?
Protože je mezitím léto!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Senpai Jashamura | 11. července 2006 v 20:38 | Reagovat

Funny, Ogikaro. Asi to jediné, co mě v dnešním potem zalitém dni rozesmálo :o) btw: Začínáš se snažit, ale stejně Ti ještě hodně zbývá, abys srovnala na průměrnou kvótu 1 týdně...

2 Miriam | Web | 16. listopadu 2007 v 15:44 | Reagovat

Hezké. Nejsou to hloupé vtipy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama