Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Říjen 2006

Miláček můj

24. října 2006 v 20:30 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Život je tak pomíjivý. Plný překvapení, at milých nebo nepříjemných. Zvratů, které se hodí Vám a nebo vašemu nepříteli.
Smrt je taky pomíjivá, vezme vám někoho milovaného, osobu nebo zvíře, domácího mazlíčka. A to se stalo nám. Naše kočička, kterou bysme měli ted v zimě tři roky, umřela. Ted ji porazilo auto. Zku*vený auta. Je to tak půl hodiny. Ja to přiznám, nemam se za co stydět, měla jsem ji moc moc moc rada. Takže teď tady brečim. Byla to moc chytrá kočička, nedala se od každýho pohladit, ale ode mě vždycky. Po světě běhá takových zbytečných stvoření, zrovna ona tady mohla ještě pár let zůstat.

Debilní prázdniny bez miláčka

24. října 2006 v 18:24 | Elisabeth |  Citové výlevy
Jsem se na podzimní prázdniny fakt těšila, protože to znamenalo, že budu se svým miláčkem celé čtyři dny. Nic jiného mě ani nenapadlo si zařizovat, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by se něco mohlo podělat. A taky že podělalo. Včera mi řekl, že přijede ve středu a ve čtvrtek zas musí jet domů. No tak jsem si řekla, dobrý aspon jeden a půl dne. No a ted jsem s nim dotelefonovala, a bylo mi s velkou lítostí sděleno, že nepřijede VŮBEC!!!! Šok obrovskej. A když jsem řekla, že přijedu za nim. Tak ne, neni moc času. Sakra já ho chci vidět. Jsme se neviděli týden a půl a ted další týden a půl rovná se TŘI TÝDNY!!!!No fakt skvělý moje nalada je dost mizerná, takže se nedivte když budu nepříjemná....:o(((

Velmi nebezpečné známosti

23. října 2006 v 20:36 | Elisabeth |  Shlédnuto mým "bystrozrakem"...
Kathryn (Sarah Michelle Gellarová) a Sebastian (Ryan Phillippe) jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu. A také papíroví sourozenci, protože jejich nechutně bohatí rodiče spolu uzavřeli druhé manželství. Výraz "zlatá mládež" se ani zdaleka nepřibližuje jejich životnímu stylu. Sebastian poznal všechny krásné dívky z Manhattanu a také Kathryn je na svůj věk neodolatelně zhýralá. O to víc ji rozzuří, když dostane kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile (Selma Blairová). Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázku. Pokud playboy Sebastian, kterému ještě nedokázala odolat žádná dívka, připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést další květ andělské nevinnosti Annette (Reese Witherspoonová), připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkoše. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56 …

Praxe

21. října 2006 v 20:08 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
V naší škole je normální, že ve třetím ročníku chodí studenti na 3-týdenní praxi v době maturit, to znamená tak v květnu. Naše škola se ted přestavuje(kéž by spadla), takže třetáci jdou na praxi už ted. Mezi nimi i já. Sehnala jsem si praxi v účetní firmě, kterou vede moje "teta" a strejda tam taky pracuje. Hrozně jsem se tam bála, že si zkazim reputaci, že budu dělat chyby atd.....

Channing Tatum

20. října 2006 v 18:20 | Elisabeth
.... je krásný, mužný, sexy, má smyslný oči a to tělo, shřešila by kdejaká dívka :o)
Je možno ho vidět ve filmech
Let´s dance - Step up
She´s the Man.
V obou hraje hlavní role. Doporučuju všem, kdo se chtějí pokochat výstavním tělem. sice jsou to romantáky ale i tak moc moc povedený, zápletky jsou dost originální ;o)
Let´s dance
Tyler Gage(Channing Tatum) je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?
She´s the Man
Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian (James Kirk), nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). Ten ale touží po její atraktivní kamarádce Olivii. Situace se ještě víc zkomplikuje, když se nečekaně vrátí pravý Sebastian.

Oslava mého kluka

19. října 2006 v 21:50 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
...začala velice poklidně.Konala v sobotu 7.10. na obecním úřadě, kde nahoře jsou dvě velké místnosti, perfektní k uspořádání oslavy. Všichni pozvaní hosté oslavencům (mému klukovi a jeho sestře) popřáli, dali krásné dárky, které udělali velkou radost. Oslavenkyně dostala nějakou bižu, plus pár kilo bonboniér. Za to můj kluk dostal různý blbosti - plastový spermie naplněné likérem, které rozdal všem přítomným dámam, chorvatský porno, dřevěnou sošku se sexuálním podtextem a hlavně víkend pro dva v Peci pod Sněžkou. Hned bylo jasné, kdo je ten druhý. Ja:o) Ne že bych to nečekala, ale stejně mě to překvapilo. Konečně sami dva spolu, pryč ode všech. Tenhle dárek rozbrečel maminku, babičku i tetu, která mu dárek věnovala. Opravdu mezi sebou mají hezké vztahy:o) Okolo šesté se začal podávat vynikající guláš, který vařil tatínek oslavenců. Co se týče alkoholu, toho bylo dostatek, jen se pořád nikdo neměl k tomu, aby ho otevřel. To prolomil až dědeček, kdy poslal mýho chalana na panaka, když mu je těch 18 let:o) No a pak to už jelo, každý ho zval, takže v 9 večer byl dost namletej a šli jsme se projít ven, aby se vlada odpočinul. Já se přiznám, že ačkoliv jsem se chtěla opít, měla jsem za celý večer jednoho jediného panáka. Vůbec jsem neměla zapotřebí pít, protože jsem se bavila i bez toho.
Překvapení večera byla striptérka. Ta byla slíbena mému klukovi asi tak dva roky zpátky. A tak to jeho tata dodržel. Všichni mě uklidnovali, že je hnusná a tlustá, že na mě nemá. TO bylo sice hezký, ale kdyby svůj nazor každý pořád neopakoval, snášela bych to celé mnohem lépe. Takhle jsem byla nucena nad tim přemýšlet, co to znamená pro mě a pro náš vztah atd. Ale ustála jsem to v pohodě. Po striptýzu, na který jsem nekoukala,(taky to po mě naštěstí nikdo nechtěl), se mi Vláda přišel omluvit a přesvědčoval mě, že to nema žadný vliv na nás:o) Jeho stav se však notně posunul za hranice únosnosti, protože na uklidnění striptérku zapíjel, což bylo to nejhorši, co mohl udělat. Když se na to ještě najedl toho vynikajícího guláše, nemohlo to dopadnout jinak, jak to dopadlo. Musela po něm uklízet jeho maminka. Bylo mi jí líto. Ve tři ráno usnul Vláda uprostřed salu, a nikdo s nim už nehnul, to se nezměnilo ani v děvet ráno. Pár lidiček(omladina, mládež, prostě my) přespalo přímo na sále, bylo nás zhruba 10. V půl desáté jsme odcházeli a Vláda pořád spal uprostřed salu a nehodlal to ani nadále řešit. No zelený jak sedma byl prý ještě další dva dny:o)
Celkově se mi oslava moc líbíla, až na určité dva incidenty. Nebýt jich, bylo by vše perfektní. Jeden je sice neaktuální, avšak ten druhý počin má důsledky doteď.

Nemoc...

19. října 2006 v 21:17 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
....nebyla až tak závažného kalibru, ovšem za neaktuálnost mého blogu mohla spíš moje lenost. Pořád jsem si říkala času dost, napíšeš to zítra. No a jaksi utekly tři týdny a já se konečně dokopala, a to doslova, k počítači.Odtud jsem vykopala ségru a konečně jsem měla dostatečný prostor i chuť napsat nový článek. Sice je tak nějak o ničem, prostě na rozjezd. Ty tři týdny jsou tak nějak znát. No asi se dám zas do popisování svých "nevšedních zážitků", kterých rozhodně není málo.