Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Únor 2007

Maturitní ples 4.C OA

27. února 2007 v 10:37 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Tak jsem si nakonec přece jen splnila, což jsem si slíbila. A to, že navštívím alespoň jeden maturitní ples našeho ústavu. Protože nechat si ujít učitele v obleku a paní učitelky ve večerní róbě, to je přímo hřích....

Dámská jízda do Liberce

25. února 2007 v 17:34 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Středa, můj nejhorši den v týdnu co se týče školy, protože mám vyučování do čtvrt na čtyři. Fuuuj. Moje sestra měla jarní prázdniny celý týden a v úterý jí přijela kamarádka Andrea. Spolu si užívali volno ještě víc, přímá úměrnost - mě to štvalo, když já musela do školy....

Jessica Alba

20. února 2007 v 10:43 | Elisabeth
Povolání : herečka
Narození: 28.04.1981
Místo narození: Pomona, California, USA
Poprvé jsem si této velice krásné herečky všimla ve snímku Do hlubin. Film byl rádoby akční krimi. Ona byla ozdobou filmu. Byla asi to jediné, co se mi zdálo být dobré. Především její ukázkové tělo ;o) Po delší době jsem shlédla film Honey, kde Jessica obsadila hlavní roli čestné ambiciózní tanečnice a učitelky hip hopu. Jelikož jsem laik a ráda se podívám na téměř jakékoliv taneční vystoupení, téměř celý film jsem byla u vytržení.
I když Jessica zrovinka netančí hip hop, je pořád krásná
A to tělo, slinty slint...
Více o Jessice najdete zde :o)

Sázka

16. února 2007 v 10:38 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Zvyšuju sázku. Místo čtyř článků měsíčně musím vložit minimálně pět článků obsahující mé zážitky a dva články o něčem, co mě zrovna zajímá př: film, herec, písnička....Bereš zvýšení sázky? ;o)

Für das Böse

14. února 2007 v 21:33 | Elisabeth |  Citové výlevy
Das Böse ist nett, angenahm, brav, klug. In der entscheidenden Moment hielt mir das Böse. Wenn wir zusammen schreiben, blüht für mich alles. Ich bin lustig, dass ich es habe. Es, er, das Böse. Leider, es ist nicht in meiner Nähe. Nur über das Net. Ich erstaune unsere Beziehung. Ich bewundere es. Seine Worte beruhigen mich. Wirklich. Seine Meinungen sind für mich sehr wichtig. Ich lache ihm. Ich bin froh, wenn es on-line ist. Bei unserer Konverzation erhole ich mich immer. Ich bekam von dir meine erste Blume;o) Er kann die Probleme nennen. Wenn ich brauche, bietet er mir seine Hilfe an. Ohne ihn weiss ich nicht viele Sachen. Er kann mir immer überraschen. Er ist direkt, das gefällt mir. Er vorstellt Wasser, das ich trinken muss. Luft, der ich atmen muss. Änderlich werde ich sterben.Aber wirklich kleine;o). Ich mag dir, meine kleine Böse. Ich mag dir wie mein besten Freund ;o)

Adam Garcia

12. února 2007 v 9:58 | Elisabeth
Povolání: herec
Narozen: 1.6. 1973
Místo narození: Austrálie
Adam Garcia si zahrál ve více než patnácti filmech.Tento mladý herec působil nejen ve filmech, ale i v muzikálech. Prorazil jako Tony Manero v muzikálové verzi Horečky sobotní noci.
Zahrál si také v seriálu O.C. California, kde se po dobu natáčení zamiloval do své kolegyně herečky Kii Reed. Tento pár je už i zasnoubený. Ale teď si vzpomeňme několik filmů, ve kterých si tento herec zahrál buď hlavní, nebo vedlejší role např.: film Oscar Wild, Chlapci v mém srdci.Ale největší úspěch měl Adam Garcia ve filmu Divoké kočky.
Tady v tomhle filmu jsem Adama zaregistrovala i já. Je úplně krásnej, i když se třeba rozčiluje. Slavil úspěch a to zasloužený, ten striptýz, co předvedl v Divokých kočkách, byl parádní :oD

Pololetí

11. února 2007 v 17:55 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Už jsem zase zpět, abych sem na můj blog napsala nějaký svůj zážitek, poznatek atd. Páni už mám za sebou víc než půlku školního roku, což mě na půl mrzí, jak rychle to utíká, a na druhou stranu jsem ráda, tím pádem se blíží léto a letní prázdniny, a brigáda a všechno s tím spojené:o)