Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Srpen 2007

Bodies

16. srpna 2007 v 12:45 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Určitě jste už něco málo zaslechli o rozporuplné výstavě lidských těl, která byla určitou chemickou procedurou upravena a nyní jsou vystavena v Praze...

Všimli jste si?

15. srpna 2007 v 12:55 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Pokud si pravidelný čtenář mého blogu ( existuje někdo takový?) všlim, že jsem dlouho nic nevytvořila, má pravdu. Ovšem není to vinou mé maličkosti, ale techniky. Odešel nám počítač do věčných lovišť elektronického světa. Vlastně jen napůl. Potkala ho jakási klinická smrt. Zemřel, ale data se byla zachráněna. Tudíž slavme, že data přežila. Nový elektronický zázrak u nás doma zabydlí až příští týden. Pak zahrnu tento blog novými, ohromujícími články ( haha, jak jinak), které vás, milí stálí návštěvníci :oD naprosto oslepí genialitou autorky.
Pozn. autorky : Tento článek nebyl psán pod vlivem omamných látek, pouze s ironií a sakrasmem autorky ke své malicherné existenci.

Neatraktivnost je daná

15. srpna 2007 v 12:48 | Elisabeth |  Citové výlevy
Už jsem asi zjistila, proč se můj blog ještě nestal nejpopulárnější a nejčtenější stránkou virtuálního světa ( žeby podceňování). Jsem narozena ve znamení Panny, to jest znamení praktické a kritické, neholdující citovým výlevům. Tudíž když vytvořím článek o mém skvělém zážitku, vzniká z toho jakási reportáž o faktech, nikoliv o pocitech. Už jsem na to kápla, že? Možná je můj problém, že ze článků čtenář nevycítí potřebu reakce. Že nepíšu pro vás, ale jen pro svou potřebu. Ooo, jaký jsem já sobec a necita. Možná se bojím dát najevo city a pocity, abych nedostala životní lekci, ze které by akorát vyvstala nedůvěra a antipatie v sebe samou...Kdo ví? Kdo by to měl vědět líp než já sama?!?!?