Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Různost je prapodivná věc

11. března 2008 v 20:53 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Mám super brigádu. Tedy z mého pohledu se mi zdá skvělá. V jistém městě musím vyzpovídat jisté lidí. Nebudu tu šířit, kolik za tuhle práci dostanu, ale je to velmi slušný balík, když vezmu v úvahu, že musím dojet do jistého města a vyhledat určené lidi a obtěžovat je cca hodinu kvůli dotazníku. Prostě senzace.
Ale vše má své ALE. Lidé jsou různí. Domácnosti jsou různé. Úroveň bydlení je různá. A to právě mám já za úkol zmonitorovat. Dneska jsem musela absolvovat návštěvu u rodiny, která má peněz velmi málo. A bohužel to bylo vidět a cítit. Otec bez manželky a s třemi dětmi na krku. A inteligenci aby pohledal. Bohužel i tací jsou mezi námi. A nebo pán, který je ženat, ale žije sám v domku v tom nejmenovaném městě. Manželka bydlí v paneláku. On si peče sám chleba, aby ušetřil. S důchodem to taky nemá nijak slavné. Myslela jsem, že za půl hodky s ním dotazník vyplním a tradá domů, bylo taky už půl osmé. Ale jemu teda pusa jela, ne jak namydlená, ale jak naolejovaná. Fakt! Musela jsem čekat na odvoz - mamku, a tak jsem ze zdvořilosti poprvé v životě ochutnala boršť a domácí chléb. Chléb byl opravdu luxusní, boršť nemohu ohodnotit, protože to byl můj zatím první v životě. No co všechno je jednou poprvé. Pán na mě vychrlil asi pět receptů na jednoduché pokrmy, které si vaří on sám. Bohužel moje mysl a bystrost byly značně otupeny, tudíž kdybych se o nějaký z těch receptů pokoušela, určitě by nevzešlo, to co má :oD Plus cenná rada do života : Nebát se třetích zubů čili zubní protézy :oD Že je to prý skvělá věc :oD Díky na takové věci snad ještě času dost, ne? :o))
Prostě každá domácnost má něco.....pro a nebo proti....
CO u vás doma? Co je u vás zvláštní? Taky si myslíte, že jste druhý Homolkovi ?:oD A nebo se považujete za úplně normální fungující rodinku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama