Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Srpen 2008

Pravda o pravdě

31. srpna 2008 v 20:42 | Elisabeth |  Citáty, hlášky, průpovídky
"Pravda má jednu velkou výhodu. Člověk si nemusí pamatovat, co řekl."
"Tajenka v sobotní příloze:o)"

Omezenost

31. srpna 2008 v 20:21 | Elisabeth |  Citáty, hlášky, průpovídky
Nechci být omezena omezenci!!!!
"To má hloubku, co?"

Konec dobrý, všechno dobré

31. srpna 2008 v 8:00 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Dnes je 31. sprna, kdy končí hlavní sezóna na zámku. Tímto článkem bych chtěla poděkovat všem milým lidičkám, se kterými jsem strávila nemálo skvělých momentů.

16. srpna - roční výročí

25. srpna 2008 v 19:37 | Elisabeth |  Citové výlevy
365 dní, 52 týdnů, 1 rok. Tak dlouho jsem šťastně zadaná se Zbyňkem. A můžu bez černého svědomí přiznat, že to bylo jako v ráji. Klapalo nám to skvěle a doufám, že stejným způsobem bude náš krásný vztah pokračovat. Nač hádky, když lze prožít život s humorem a úsměvem. Tím se oba řídíme a jsme spokojeni. Upřímnost a tolerance a důvěra. Když se mě mé kamarádky ptaly, zda se nebojím, že mě podvádí, když se přes týden nevidíme, zdála se mi ta otázka směšná. Naprosto mu důvěřuju a paranoidními představami a chorobnou žárlivostí netrpím. Naprosto mu věřím, co dělá ve svém volném čase. Náš vztah je je jako modré nebe. Občas připluje malilinkatý mráček, ale my ho elegantně a bez diskusí pošleme pryč. Nechci tvrdit, že náš vztah je perfektní, i když se mi tak často jeví. Zkrátka a jednoduše - JSEM ŠŤASTNÁ.

Na chvilku Slovenkou

14. srpna 2008 v 21:44 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Zažila jsem docela hektický půlrok - maturita, příjimačky a zasloužená dovolená v nedohlednu. Obzvlášť když jsem celý červenec strávila na zámku. Samozřejmě bych si zasloužila 14denní dovolenou na Kanárských ostrovech, ale nakonec jsem se spokojila s Bratislavou :o)

První srpen - první den prázdnin

1. srpna 2008 v 16:31 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Z postele jsem se vyvalila asi okolo desáté. Počasí nezahálelo a připravilo si další žhavý den. Takže jsem si oblékla rovnou plavky, nač se potit v oblečení :o)
Snídala jsem vločky s medem, mňamy. Jako dezert jsem si pustila Zoufalky. A tak uběhlo dopoledne.
Před obědem jsem prolítla sprchou, vlasy byly fakt katastrofální. Ségře jsem odvezla oběd. Včera mi skončila šichta na zámku a jí začala. Hahaha...Kuře na smetaně s bramborem a salát, taky lahoda. Zapadlo to do mě rychlostí blesku. A jako siestu jsem si pustila další dva díly Manželek. Neměla jsem na takové zahálení čas a tak si to teď užívám plnými doušky :o)))
Asi v půl třetí jsem si řekla, že bych měla jít na čerstvý vzduch. To jsem si naběhla. Dusno, vedro, prostě běs. Ale s litrem vody jsem přežila asi do čtyř. Další stupeň opálení :o) Ale nebojte, nejsem ten blázen, co chce vypadat jako rodilý afričan, čímž si také koleduje o rakovinu kůže. A poté opravdu nebažím :o)
A teď sjíždím ještě jeden díl, než pojedu do Lípy do čínské restaurace Zlatý drak. Dám si kuřecí nugetky s hranolkama nebo nudlema, to ještě nevím. A jeslti je nebudou opět mít, tak mě už vážně naštvou. Do restaurace nechodím často, ale konec mé kariéry na zámku je speciální příležitost:o) Boženka je na tom stejně :o* Ségra jde taky a Boženky Lukáš je zástupce mužů:o) Určitě to bude fajn....
Loučím se s vámi, jelikož zítra odjíždím na dovolenou. Tedy zítra ještě ne, v pondělí z PRAHY SMĚR BRATISLAVA. Tak nám držte palce. Jedeme poznávat bratry Slováky :o)))