Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Říjen 2008

Co sem napsat?! Titulek!

25. října 2008 v 22:34 | Elisabeth |  Citové výlevy
Sobota večer. Nikam jsem nevyrazila. Poklidný večer s rodinou. Do půl devaté jsem dřepěla u sestry na notebooky, protože ona obsadila ten můj, jelikož zde mám Need for speed. Tak jsem si řekla, podívám se na rodiče, co dělají v obýváku. Upřímně snadněji snáším škrábance na rukou od našeho kocourka Steva než ty rejhy do duše. Tudíž jsem po 15 minutách obývák radši opustila pro zachování svého ega a sebevědomí. Vrhla jsem se na decentní úklid mého hnízda, setřela jsem, co šlo a teplota mé krve klesla na normální teplotu. Falco řve na plný volume a následují další hitovky z 80. let. A protože zas nemám co dělat, tak o tom píšu. To je zoufalé

Nové botky šlupky

21. října 2008 v 8:37 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Na naléhání maminky jsem se vydala na nákup bot. Asi každý podle vlastních zkušeností tušíte, že to není věc snadná - koupit si dobré botky. Klademe si různé nároky. Já potřebovala podzimní botky. Už teplejší, odolné proti vlhu a také trochu elegantní. Prošli jsme Vinohradskou třídu v Praze a zamířili jsme do obchodu, kde jsem si koupila už loni zimní obutí. Asi po deseti zkoušeních bot, které se mi na pohled líbily, jsem upadla do apatie, takže jsem zkoušela takové botky podle čísla mých nožiček, nikoliv podle vzhledu. O jak mi najednou sedly krásné kožené lodičky. Tak si říkám, už jsem velká holka, 20 let na krku a jsem na vejšce, tak ať tak trochu vypadám ;o) Provětrala jsem peněženku (za jednu botku 750kaček ;o)) a spokojeně, alespoň já, jsme kráčeli domů. O to horší bylo pondělí, kdy jsem se rozhodla si vzít ony nové botky do školy. Na půli cesty (mám to tak 400m) už mě dřely na patě. A ve škole už jsem kulhala. Tak to ne. Včera jsem je šla vrátit. V zákoně je uvedeno 14dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Ale paní prodavačka to poslala jako reklamaci:o( A pravděpodobně mi boty vrátěj,pže jsem malililililinkato ošlapaný zespodu, a mě nezbyde nic jiného než je holt rozchodit a různě je vevnitř oblepit. Ach jo. A budu muset jít nakupovat boty....

Hip hip

17. října 2008 v 10:28 | Elisabeth |  Citové výlevy

Opravdu jsem ráda, když vidím, že sem denně zavítá okolo 40 lidí. Ale netěší mě velmi nízký, ba tragický počet komentářů!! Chodí sem lidé, kteří mě osobně znají, proč něco nenapíšete?! Cizí návštěvníci taktéž! Nečekám vysokou popularitu:o) Ale komentář vás nezabije! I kdyby měl být v nejhorším případě negativní;o)

Kung Fu Panda

17. října 2008 v 8:38 | Elisabeth |  Shlédnuto mým "bystrozrakem"...
Miluju animáky, takže jsem si nemohla nechat ani hit Kung Fu Panda. Příběh o štěstí aneb jak se z outsidera stane dračí bojovník, trochu klišé, ne?! Vůbec ne! Vtipné hlášky v každé scéně, komické obličeje a problémy s obezitou jsou naprosto luxusní. Je vidět, že Panda vznikla od stejných tvůrců Shreka. Ale to mi vůbec nevadilo. Ba naopak. Pandu jsem shlédla asi už třikrát a pořád si ji ve chvílích nudy opakovaně pouštím. Sice je trochu proti přírodě aby husa ( či co to je) měla potomka pandu, ale to je opravdu drobný detailik:o)


Takže, proč ještě čtete tenhle článek?!?! Jděte si pustit KUNG FU PANDU!!!!!!

První krádež

17. října 2008 v 8:34 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Samozřejmě je každému jasné, že Praha je rájem zlodějů. To nebudu omílat. Ale bohužel jsem v Praze měsíc a už se to stalo. Moje drahá milá nejlepší spolubydla Maggi se stala obětí nějakého kapsáře. V pondělí zjistila, že nemá peněženku,tak okamžitě šla na policii. Naštěstí asi byla obětí "slušného" zloděje. Vzal z peněženky jen peníze (cca 600Kč) a zbytek hodil do kolejiště v metru. Což tedy dokazuje, že chudinka v metru nebyla dost obezřetná. Myslím ale, že i těch ztracených 600kaček je v pohodě. Vemte si, kdyby musela obíhat a vyřizovat všechny doklady znova. A toho času! Díky tomuto incidentu jsem ještě opatrnější než dřív. Člověk nikdy neví.

Hanba

17. října 2008 v 8:31 | Elisabeth |  Citáty, hlášky, průpovídky
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."

Déjá Vu /2006/

9. října 2008 v 21:44 | Elisabeth |  Shlédnuto mým "bystrozrakem"...

Slyšela jsem, že je to prý super thriller, ale nějak mi na něj pořád nezbýval čas. Dnešní náhodná volba padla právě na Dejavu s Denzelem Washingtonem :o)

Vybuchne bomba a chytrý chlápek začne honit zlého zločince, takže se to zdá jak obyčejný béčkový akčňák. Měla jsem trochu problém pochopit jedno zařízení, které hraje stěžejní roli v celém filmu, ale jinak bezvadný a kvalitní akční film. Občas proběhla vtipná hláška. A na konci jsem byla velmi mile překvapena, jak rozpletené a rozehrané části příběhu byly dány dohromady. Velmi přirozeně.

Prostě doporučuju. Nenudilo mě to. Pobavilo. A jednu chvilku jsem měla i na krajičku :o)

Denzel tam chodí i polonahý, ale v tu chvíli jsem přemýšlela nad celým filmem, takže mě to moc nebralo. V tu chvíli mi docházela pointa filmu, a to musí polonahý fešný černoch počkat ;o)