Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Březen 2009

Co dnes hrajou za divadlo? Á, emoce!

13. března 2009 v 22:27 | Elisabeth |  Citové výlevy
Brečet za jeden den hned dvakrát a kvůli rozdílným věcem, to se mi fakt dlouho nestalo. Asi už dozrál ten čas, kdy mládě vytahuje hlavičku příliš do světa dospělých. Dochází tady k zcela mylnému pochopení mých postojů a názorů, k jejich překrucování a totální transformaci. Nejhorší je, že se to neřeší klidnou konverzací. Je to horší než v pubertě, kdy předmětem hádek byly malichernosti obou stran. Teď je nahradily tvrdé obhajoby názorů na realitu a svět. Naivní idealismus versus zhrzený realismus poznamenaný podlostí společnosti. Kdo ten boj vyhraje? Kdo padne? Kdo bude vítěz?

Rachotivý budík a vločky k snídani

11. března 2009 v 15:30 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Včera jsme si zase s Maggi byly protáhnout brišní svalstvo ve cvičící místnosti. Docela jsme se i zapotily. Potom na pokoji u mě proběhl velmi chabý pokus o přípravu do školy - otevřela jsem učebnici Makroekonomie a přemístila ji do nejzažšího kouta psacího stolu. Důvodem je Will a Grace. Nějak jsem se do toho pustila, 4 dvacetiminutové díly za sebou o:-)) Dneska v půl osmé mi ale kdosi začal vrtat u hlavy zbíječkou. Divné, říkám si, když přebývám v šestém patře. Vymotala jsem se z pelechu a vykoukla z okna a tam dělník, který si to klidně rozdával s stěnou naší koleje. Ještě že jsem v osm měla v plánu vstávat, takže mě to nepopudilo jako mou spolubydlu, která měla v plánu spát do deseti:oD
Ve škole jsem byla od 9 do půl třetí a to jsem ještě teď měla sedět na účtu:o/ Na matiku se ke mě přisedl kluk, který sedí za mnou na Makru. Vyklubal se z něj docela bláznivej snílek. Připomněl mi mého spolužáka Járu ze střední. Ach :o) Tak ten kluk - Ondra si vychutnával jablko. Ale takovým stylem, to je tak krásný až je mi líto ho sníst, já ho snad nedojím je úplně nekonečný! A pořád mi připadal napůl v jiném světě, jako by si dal špeka. Půl zápisků ani neměl a zřejmě ho to netrápilo. Taky proč by mělo, když vypočítal na tabuli matice bez chyby. A asi půjdu na ples Blanice - to je moje kolej. Ukecali mě. Tak jsem zvědavá.

Wow, ocitáme se v nové dimenzi!

9. března 2009 v 21:06 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Objevila jsem se v anketě o nej blog v nejnovějším kole a jsem opravdu překvapena. Ve výběru se se mnou vyskytuje Bylinka, což mezi námi nemám šanci:oD Ale aspoň nejsem poslední, to je pozitivní:o)

Lítám teď mezi školou, třema brigádkama a ještě v mezičase navštěvuji plesy. Natož abych se vám o tom pochlubila! Tak aspoň rozpoutáme diskusi - Chodíte na plesy? Proč ano a proč ne?:o) Na jaké plesy - maturitní nebo nějak zaměřené - hasičské, myslivecké, letecké atd. ( snad nejsou i popelářské, když už jsme u těch profesí:oD) Já byla na plese průmyslovky a na plese OA:o) Oba byly super, ale průmyslováckej jsem hodně zředila vodkou a rumíkem;o) Oslava zkoušek a konec semestru představují pádný důvod, ne:o)

Proboha, vypadáš jako rozestlaná postel!

4. března 2009 v 17:47 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
V lednu jsem si říkala, jak je ten letní semestr daleko a teď už se ocitám v půlce 3. týdne. Utíká to šíleným tempem, zvlášť když si to někdo dobře zařídí a chodí do školy ve středu a ve čtvrtek:o) Nechci se vychloubat, ale mám tolik volného času, že nevím, co s ním...Tak se věnuju brigádám a pokouším se o ruštinu. Jako vyslyšení přání nám na koleji zřídili cvičící místnost. Jsou tam dva rotopedy, žíněnka, žebřiny a švihadlo. Což bohatě na udržení fyzičky (spíše chátrající v mém případě:oD) stačí. Včera jsme se s Maggi (mou úžasnou spolubydlou) dokopaly to tam jít omrknout. Po 20 minutách na rotopedu jsem měla tep tak 300 za minutu. Pak jsme daly sérii cviků na bříško, ale abychom se nepředřely, po necelých 40 minutách jsme místnost opouštěly:o) Je to fakt super nápad, kolejní rada se činí. Za tu námahu jsem si dopřála megaporci salátu, kterého jsem se přejedla, protože byl naprosto dokonalý (1/3 ledového salátu, 1 rajče, 1/2 pytlíku oliv, eidam, zalít trochu láku z oliv, sůl).
Protože už jsem dokoukala seriál Řím(pro nadšence Antiky), začala jsem nouzově koukat na seriál Will a Grace. Není to tak zlý, jak jsem si myslela. Ty hlášky:oD A taky doporučuju momentální oscarový snímek Milionář z chatrče, který se mi velmi líbil, a nebo romantické drama Keith.
Mějte se famfárově.