Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Nadnárodní diskotéka s žužu

27. dubna 2009 v 12:04 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Zjistila jsem, že všechny články lenošivě házím jen do rubriky Nevšední zážitky z mého všedního života. Budu proto muset zapracovat na nějakém rozdělení ..... časem:) Minulý týden byl docela pohodový. Psala jsem test z Managementu v úterý, úspěšně jsem dosáhla 31 bodů ze 40. Konečně jeden z lepších výsledků. Večer jsme s Maggi oslavovali ani nevím co:D Prostě ve dvou padla flaška vodky a šly jsme na Nation to Nation. To je profláklá diskotéka na ostrově Štvanice, kterou jsme v zápalu vodky nějak přehlédly:D On je to celkem zanedbatelný ostrov... Nápis to mělo doslova jako kráva a my to obešly. Asi nás oslnil hotel Hilton. Takže jsme poznaly Hlávkův a Štefánikův most a už si ho nikdy nespleteme. Hodinová procházka navíc je velké zadostiučinění. A ke všemu nás to tam nebavilo, národní jídlo Ruska a Kanady bylo už sežráno, ukořistila jsem jen pár žužu bonbonů. Zatrsaly jsme a v půl 12 zase na metro. P.S. děkujeme městké části Prahy 8, kam spadá Vltavská, že nechali zasadit keříky u chodníků:oD A asi nebudu chodit s vodkou v krvi přes křižovatku, kde není přechod, to auto se mi vyhnulo jen tak tak. V půl jedné už jsem zapadla do milované postýlky a Maggi ještě stihla napsat na facebook, že už nebudeme pít vodku. Nemám ráda, když lidi lžou;o)

Ve středu jsme měli rektorský den - jako ředitelské volno. Někteří aktivně sportovali a někteří - jako já - trůnili na pokoji u notebooků. Ale zase jsem dodělala Edulearning v rámci infošky - program na procvičení Wordu, Excelu a Powerpointu. Dalo to zabrat, žádný lehký prográmek typu vláček fakt ne. Taky jsem učinila dvě návštěvy. Na jedné jsem zašila plavky:D a za to vyfasovala banán a Delisu - výhodná služba;o) A večer přijel přítel a udělali jsme si hezký večer. Uvařila jsem halušky a fakt se mi povedly. Ono na koleji uvařit takovéhle jídlo, když mám největší hrnec dvoulitrák, není sranda - bojové podmínky fakt. Pustili jsme si V jako Vendeta s Natalií Portman. Zajímavá myšlenka filmu, mě se zaujala. Hlavně je tam trochu nad čím přemýšlet. K tomu chipsy a zeleninový talíř, co víc si přát.

V pátek při mě nestál osud. Jednak se mi nepodařilo si domluvit žádnou schůzku s klientem v nové prácičce, která je vrtkavá víc než Štěstěna, ale taky mi daly "padáka" v brigádě, kam jsem chodila od září. Najmuli si paní nastálo:( Tak dobrou brigádku si jen tak nenajdu. Za stovku na hodinu, chodit si tam podle své vůle, žádné pevně dané termíny, stále na netu. Ach jo. Naštvalo mě to, protože zrovna v pátek jsem tam chtěla být celý den. A taky mrzelo. Už je to taková dospělácká zkušenost, jestli mě chápete, dostat padáka, protože našli náhradu. To je nový pocit a vůbec nepatří mezi příjemné. Takže jsem celý den pařila Sims 2 až do otupění. Vstávala jsem totiž před osmou a měla jsem čas do sedmi do večera:/ Asi pět až šest hodin paření:oD Pak jsem na Křižíkově mamince koupila velkou kytku v květináči (vybírala jsem podle vzhledu a byla velká jak 1,5 fotbalového míče, žádný drobek)a jeli jsme v sedm večer domů busem. O super víkendu a o neděli na prášky až příště:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ciarin | Web | 30. dubna 2009 v 20:37 | Reagovat

Hojky... Samozřejmě, že jsem na tebe nezapomněla, jenom mi nefungovala klávesnice a k počítači jsem se vůbec nedostala - a když už neměla jsem chuť surfovat po internetu. Nová adresa ještě není z důvodů výše uvedených, ale pkud něco splaším a začnu mít chuť zase psát, tak tě samozřejmě informuju. Měj se,
Ciarin

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama