Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Obama přijede a já půjdu na burzu

3. dubna 2009 v 11:52 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Třetí den už je krásně, nedivte se mi, že jsem z toho vyvalená. V Praze se to často nevidí. A předpovědi jsou také velmi optimistické. Tím pádem bych už mohla obléknout blog do jarního kabátku. Teď jsem na brigošce, v práci, času mnoho, takže zkusím ušít nový ohoz:) Včera se mě kamarád ptal jestli se jdu kouknout na Obamu. Jako by byl opice. Opáčila jsem, že stejně nebudu v Praze a co bych na něm viděla, je ve středu dění už pěkných pár týdnů. Že na mě on stejně není zvědavý:) V ranních zprávách ukazovali letadlo, kterým létají američtí prezidenti už pár let cca od 90. let, že je to jediné místo, kam nepřijde nezvaná návštěva. Místo, kde nalézají tito "nejmocnější" muži klid. Mají tam i luxusní koupelnu, aby se mohli vysprchovat než vystoupí z letadla. Víte, takový ten známý okamžik prezident vystupujíc z letadla mává davu. Aby byl svěží;) Ale dost k Obamovi. Co chystám na víkend? Už je duben a s ním spojené otevírání hradů a zámků! Proto neváhejte a vyražte hned tento týden. Proč? Jednak nebudou takové návaly jako v letních měsících a taky proč si neudělat výlet, když má být tak krásně. A já právě letos naposledy budu provádět tam u nás. Moje ambice už se změnily, finační náročnost vzrostla a proto se přesouvám za lepším a také přínosnějším. Přínosnějším z jiného pohledu prosím, nepleťmě si pojmy. Zámek mě naučil mnoho o chování k lidem a trpělivosti. Ale já potřebuju teď více zkušeností ve směru ekonomickém a to mi průvodcovství bohužel neposkytuje. Ještě než v sobotu dojedu na zámek, stavím se na burze, která se koná každou první sobotu v měsíci od března do října. Je to příšerná akce :o) Lidi vystavují staré krámy, co našli na půdách svých babiček a to jsou ještě ty lepší případy. Týpci, co vystavují zrezlé součástky motorek, aut či co, by se tam vůbec neměli ukazovat:) Ale dá se tam nakoupit i velmi výhodně. Jen musíte jít včas a pořádně koukat:) Koupila jsem si už několikery korále, které se zařadily mezi mé oblíbené kousky. Takže sobota sedm ráno a já poletím na burzu:)

Užijte si krásné počasí a ten nádherný víkend, co má přijít:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabethka | Web | 11. dubna 2009 v 18:28 | Reagovat

Kupelna v lietadle, no tak to uz je sila:D

2 Awia | E-mail | Web | 12. dubna 2009 v 12:34 | Reagovat

Heh Obama... nechápu co z něho všichni šílí. Jenom další Američan... Ale zas na druhou stranu dobře, že tam Bushe už konečně někdo vystřídal. Uvidíme co z toho bude. :)
Krásné počasí je tady u nás (téměř na opačné straně republiky od Prahy) taky krásné. A doufám, že i zůstane. Jen mi náladu kazí trochu fakt, že už teď nám pes s kočkou domů nosí klíšťata a prý budou komáři...
Doufám, žes na té burze našla nějaké dobré kousky. Jeden by občas nevěřil, co se dá mezi takovými krámy (které nám přijdou zbytečné) najít. :-D

3 Elisabeth | Web | 14. dubna 2009 v 10:22 | Reagovat

Ty komáři - taky jsem zaslechla:o/ Už jsem si navykla, jak krásné je léto bez těch štípanců...Na scénu opět přicházejí smradlavé repelenty!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama