Život je krátký na to, aby byl ještě malý.

Květen 2009

Dnes začalo zkouškové

18. května 2009 v 12:32 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
A proto se učím od rána do večera už od pátku:o/ Ve středu mě čeká management a ve čtvrtek informatika. Poslední test z Excelu byl tak tak nechutný, těžký a neadekvátní probírané látce, že jeslti budu mít z 16 bodů potřebných 5b tak jsem bůh! Proto mi teď hlavou víří aplikace, funkce, internetová integrace, systémy a bůh ví co ještě:o/// Od soboty se nacházím u babičky a musím přiznat, super volba. Babička mě opečovává, vaří a já se v klidu můžu učit celý den, nezatěžovaná problémy, které bych měla doma nebo na koleji:) Dnešní dopoledne jsem strávila na očním, zhruba od sedmi do půl jedenácté. Ale návštěva stála za to. Paní doktorka mě ujistila, že jsem ideální pacient pro laserovou operací, takže už jen mít zbytečních padesát tisíc a je to:) Teď tu pachtím v knihovně článek, protože babi ještě není tak moderní, aby měla net. Ale jinak je skvělá.

Tak se zatím mějte perfektně, ti co maturují, tak hodně štěstí, co mají zkouškové, pevné nervy a výdrž, a normálním školákům - no trpělivost - ještě měsíc a půl školy,že :D:D

V Lidlu byly levné banány, ale z toho seminárku nenapíšu

5. května 2009 v 20:35 | Elisabeth |  Nevšední zážitky z mého všedního života
Tak kde začít?! Nestíhám sem pravidelně psát, přesto se mi návštěvnost mírně zvyšuje. Jak bychom řekli, celkový užitek roste, ale mezní užitek klesá. A cože to je? Makroekonomie - ptákovina na entou. A na tento předmět jsem se dnes snažila vyplodit seminárku. Ale jsem nějak grogy. Upletla jsem si na sebe bič, když jsem se dobrovolně nabídla, že udělám prezentaci na infošku. Neskutečně mě unavuje každodenní civění do noťasu a co si budem nalhávat, těch hodin je mnoho a neužitečných. Noťas je pro mě pomalu nepřítel a požírač času. Dneska jsem vstávala v šest, abych si v půl osmé napsala test z němčiny. Dobrý pocit mi vyvrátila "kamarádka" oznámením, že jedno cvičení mám úplně blbě. To je tak, když si někdo pořádně nečte zadání. Poslední tři noci jsem blbě spala, protože jsem neodhadla víkendové sluníčko a vystavená záda na to doplatila barvou dočervena. Plus občasné záchvaty senné rýmy dokáží zapůsobit. Takže se mi dneska ta únava nahromadila, že jsem si dáchla jak dopoledne, tak i odpoledne. A seminárku mám tak z jedné třetiny. Na to že jsem jí chtěla zítra odevzdat:-/ Zatím nic moc pozitivní článek...Ale těším se na zítra a taky na volný pátek, a možná i celý víkend, který by mohl být super. Ovšem záleží na okolnostech. Taky jsem dospěla k názoru, že prosedět celý den na koleji na netu je pro mě únavující víc, než když jsem chodila do práce:( Ale dnes byla i kosa. Ani teď moc necvičím - komu by se chtělo, když spotřebuje dva balíčky kapesníčků za 10 minut. A pokud nemáte Facebook, ani si to nezařizujte. Je to píkovina, neužitečná, zbytečná a když jste poctiví jako já a fakt tam píšete každou chvíli, co děláte, tak se nemůžu divit, že sousedi neprojevujou zájem o pokec, když si na Facebooku všechno přečtou:oD Potom vznikají inteligentní dialogy.
"V Lidlu byly levné banány?"
"Jak si to poznala?"
"Že tu máte tři kila banánů na stole!"
"A co jste měli dnes dobrého k obědu?"
"Banány."
"Aha. Ne vážně co?"
"Banány."
"Já když nemám tři dny maso k jídlu, tak jsem nervozní."
"To já když tři dny nemám brokolici na stole, tak jsem nervozní!!!"